www.KuponyZdarma.sk

Viete si vybrať dobré tonery do tlačiarne?

Viete si vybrať dobré tonery do tlačiarne?

Tlačiarne sú súčasťou kancelárskych priestorov, ale aj domácich kancelárií. Bez kvalitných náplní do tlačiarne by však nemohli plnohodnotne fungovať. Viacerí z vás máte negatívne skúsenosti s tonermi. Buď ste vybrali zlé tonery, ktoré rýchlo vysychali a tlač nebola dobrá, alebo ste si kúpili tonery, ktoré sa do vašej tlačiarne nehodili.

Viete si vybrať dobré tonery do tlačiarne?
Viete si vybrať dobré tonery do tlačiarne? (Foto: unsplash.com)

Viete si ale vybrať dobré tonery do tlačiarne?

Najkvalitnejšie tonery sú originálne tonery

Ak si chcete vybrať dobré tonery, je potrebné poznať typy tonerov. Suverénne najkvalitnejšími tonermi do tlačiarne sú originálne tonery. Jedná sa o tonery, ktoré vyrábajú firmy, ktoré sa špecializujú na výrobu tlačiarní. Síce sú tieto tonery najkvalitnejšie, sú však aj zo všetkých najdrahšie. Môžete však počítať s vysokou kvalitou tlače. Tieto tonery si vyberajú najmä firmy do firemných kancelárií.

Alternatíva k originálnym tonerom

Dobré tonery ale nájdete aj v ponuke kompatibilných tonerov. Sú to tonery, ktoré sú považované za lacnejšiu alternatívu k originálnym tonerom. Vyrábajú ich iné firmy, nie firmy, ktoré vyrábajú a predávajú značkové tlačiarne. Sú vhodné do originálnych značkových tlačiarní a sú kvalitou veľmi podobné originálnym tonerom. Ak potrebujete konkrétny toner, napríklad toner CE285A, nemáte problém nájsť ho medzi kompatibilnými tonermi.

Vyhnite sa renovovaným tonerom

V ponuke tonerov ešte nájdete aj renovované tonery. Sú to tonery, ktoré sú zo všetkých najmenej kvalitné. Odporúčame ich výlučne do domácich tlačiarní. Nemôžete ale počítať s vysokou kvalitou tlače. Sú to totiž tonery, ktoré boli znovunaplnené novým tonerovým práškom.

Ak si chcete vybrať dobré tonery, odporúčame vám vybrať si z ponuky originálnych alebo kompatibilných. Sú to tonery, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu tlače. Zároveň je potrebné si zistiť, či máte doma atramentovú tlačiareň, alebo máte doma laserovú tlačiareň. Od toho závisí, aké tonery si budete vyberať.

Text:PR

Mohlo by vás zaujímať

www.KuponyZdarma.sk

Subscribe!