www.KuponyZdarma.sk

Najkrajšie zimné dekorácie – vyberáme 7 tipov pre krajší domov

Tieto dekorácie vám pomôžu vytvoriť z domova teplé a útulné miesto. Zimné dekorácie vo vašom domove si viete ľahko vytvoriť aj sami. Pozrite sa na ne.

1. Zimný veniec

Ak si chcete vytvoriť sami takýto zimný veniec, postačia vám k nemu šišky, svieža zeleň a niekoľko umelých bielych kvetov. Túto nádheru si potom zaveste nad krb alebo umiestnite na predné dvere. Aby všetci vedeli, že vítate zimu.

2. Bar s horúcou čokoládou

Ak máte v domácnosti stolík, ktorý nie je využívaný, v zime si z neho urobte bar s horúcou čokoládou, kávou alebo čajom. Pridajte zopár zimných symbolov a zo stolíka, ktorý len postával sa stane miesto plné života.

3. Luster s vločkami

Či ide o tradičný alebo netradičný luster, tak či tak sa môže ľahko stať zimnou dekoráciou. Povešajte na neho špagátiky plné ozdôb v podobe snehových vločiek. Nechajte sa inšpirovať, pozrite ubytovanie Štrbské Pleso.

4. Girlandy

Vyberte sa na prechádzku zimným lesom. Pozbierajte vetvičky zo smreka, jedličky, borovice či iných ihličnatých stromov a vytvorte z nich to najjednoduchšie, čo môžete – girlandu. Nemusí byť vytvorená len z ihličia. Dokonalé zimné girlandy viete vytvoriť aj z obyčajných šišiek a jutového špagáta.

5. DIY lampášiky

V zime viete krásne využiť aj prázdne poháre zo zaváranín. Naplňte ich LED svetielkami, guľami, previažte jutovou stuhou a romantickú atmosféru vonku, ale aj dnu máte zaručenú. V interiéri si okrem lampášov môžete vytvoriť aj svietniky. Stačí, ak do pohárov nasypete soľ, pridáte vyššiu a hrubšiu sviečku a dozdobíte bielym okrajom so šiškou.

6. Povedzte to kozubom

Kozub je skvelé miesto pre zimné dekorácie. Vtiahne vás do romantickej atmosféry a budete na to potrebovať iba zopár sviečok, girlandu so snehovými vločkami, troška zelene, či citát pripomínajúci sneh, či zimu.

7. Vône zimy

Vytvorte si priestor aj na vône, ktoré vám pripomenú útulnú a príjemnú atmosféru vládnucu počas zimných dní. Môžu sa o to postarať škoricové tyčinky, či vanilkové tyčinky. Zjednodušiť si to však môžete aj prostredníctvom vonných sviečok.

Foto: unsplash.com

Mohlo by vás zaujímať

www.KuponyZdarma.sk

Subscribe!