www.KuponyZdarma.sk

Ako nosiť dámske športové nohavice aj mimo domova?

Ako nosiť dámske športové nohavice aj mimo domova?

Uponáhľaný a rušný životný štýl sa odráža aj v tom, ako vyzerajú naše šatníky. Pohodlná, praktická móda sa teší obrovskej popularite a oblečenie, ktoré bolo v minulosti akceptovateľné nanajvýš na cvičenie alebo ako domáci úbor, môžete dnes hrdo nosiť aj počas bežných dní.

Ako nosiť dámske športové nohavice aj mimo domova?
Ako nosiť dámske športové nohavice aj mimo domova? (zdroj: komerčný článok)

Hranice medzi výlučne športovými outfitmi a tým, čo je vhodné si obliecť napríklad do mesta, sa čoraz viac stierajú a dnes už nie je nevhodné vytiahnuť dámske joggery aj inde ako do telocvične. Viete, ako čo najlepšie využiť ich potenciál?

Dokonalé zlúčenie štýlu a funkčnosti

Tajomstvom perfektného mixu pohodlia a trendy výzoru tkvie vo vyváženej kombinácii tradičných módnych kúskov s oblečením na športové aktivity. Koženková bunda, dámsky top, lodičky na podpätkoch a joggery sú príkladom zaujímavého a elegantného zlúčenia komfortného a moderného oblečenia.

Vyberajte si preto športové odevy aj s dôrazom na estetiku štýl, nie iba na funkčnosť, aby sa vám ľahko vytvárali inšpiratívne kombinácie. Okrem toho – to, že sú napríklad tepláky primárne označené ako športové, neznamená, že nie je možné vykúzliť s nimi príjemne vyzerajúce outfity hoci i v romantickom, bohémskom alebo streetwear štýle. Poďme sa spolu pozrieť na niekoľko tipov, ako si zabezpečíte obdivné pohľady v športovom oblečení aj na ulici či na rande.

Myslite na hranice

Aby ste si nevyrobili módny trapas, samozrejme treba myslieť na to, že nie všetky situácie dovoľujú zo skrine vytiahnuť športové nohavice, akokoľvek luxusný model vlastníte. Pracovný pohovor alebo svadbu najlepšej priateľky si určite viete predstaviť v niečom oveľa vhodnejšom ako v teplákoch.

Čím viac formálny charakter má miesto či udalosť, kam sa chystáte, tým elegantnejší outfit by ste si mali obliecť. A naopak, čím neformálnejšia príležitosť, tým viac funkčného a ležérneho oblečenia si môžete dovoliť zakomponovať do svojho outfitu.

Legíny a tepláky ako každodenná záruka pohodlia a štýlu

Legíny sú skvelou univerzálnou položkou šatníka modernej ženy milujúcej pohodlie. Matné látky sú sofistikovanejšie a všestrannejšie ako lesklé tkaniny a v prípade, že ich chcete nosiť na rôzne príležitosti, ideálna je čierna alebo tmavé farby.

Pokiaľ vám to dresscode umožňuje, aj do práce si môžete obliecť legíny či dámske joggery so sakom, blúzkou a lodičkami. Joggery pekne zvýrazňujúce ženské krivky spolu s dámskym tričkom, bomberou a bielymi teniskami sú takisto výborne vyzerajúcou kombináciou na bežný deň. Chystáte sa cestovať a tiež neznášate dlho sedieť v nepohodlnom oblečení? Čierne legíny, tričko s potlačou a okolo pása uviazaná flanelová košeľa a obľúbené plátenky vás zachránia pred utrpením! Máte aj vy svoje zaručené kombinácie, ktoré rady nosíte?

Vedieť, kde nakupovať, má tiež podiel na úspechu. Internetový obchod Bolf by určite nemal ujsť vašej pozornosti, ak obľubujete štýlovú módu inšpirovanú horúcimi trendmi za dostupné ceny. Objednajte si z pohodlia domova tie najmodernejšie kúsky, ktoré vám budú všetci závidieť!

Komerčný článok

Mohlo by vás zaujímať

www.KuponyZdarma.sk

Subscribe!